Експертна оцінка майна – визначення вартості нерухомості

Статьи о разном

Нас оточує велика кількість будівель, споруд, автомобілів та техніки, різноманітних декоративних предметів, а також багато іншого. І мало хто задумується про те, скільки коштує це майно, яку воно має ринкову ціну.


Експертна оцінка створена саме для того, щоб кожна людина могла дізнатися оціночну вартість будь якого об’єкту нерухомості. Могла дізнатися вартість для будь яких потреб: здати в оренду квартиру, продати земельну ділянку чи передати під заставу житловий будинок. Експерт допомагає визначити реальну цінність нерухомості в будь який проміжок часу, навіть якщо це і минулий місяць чи рік.


Незалежна експертна оцінка майна допомагає зрозуміти, що впливає і формує ринкову вартість. Використовуючи дайні такої роботи, можна побудувати графік зміни цін на ринку нерухомого майна.


Що враховує експертна оцінка нерухомості? Що формує ціну?


Експертна оцінка нерухомості враховує такі параметри нерухомого майна, що формують його вартість на ринку:

  • Матеріал. Важливо знати, з чого було побудовано об’єкт. Панельні і керамзитобетонні будівлі мають менші цінність чим аналогічні із цегли чи моноліту. Хоча і цегла буває різною: червона будівельна цегла більш якісна за білу силікатну цеглу, що втримує і поглинає вологу і не пропускає повітря, тобто взагалі «не дихає».
  • Тип. Це квартира в будинку сталінської забудови чи новобудова. Або, наприклад, це котедж чи садовий будинок, таунхаус чи стара «хатка-мазанка». Від типу залежить ціна майна. Чим більш сучасний і якісніший проект, тим більшою буде його цінність і вартість.
  • Оздоблення. Квартира чи офіс із ремонтом коштує дорожче аніж такі об’єкти, що мають стан «після будівельників» і не мають оздоблення. Ремонт сьогодні задоволення не із дешевих і в період економічної кризи, об’єкти із ремонтом користуються більшим попитом (купівля такого майна вигідніша). А для інвесторів найголовніше, щоб комерційна чи інша нерухомість була в такому стані, в якому вона принесе максимальний дохід за короткий період часу. А проведення ремонту – це досить довгий проміжок часу.
  • Місцерозташування.
  • Рік будівництва.

Які головні чинники впливають на швидку продажу нерухомості?


Ми вже згадували вище, що для швидкої продажі важливо, щоб нерухомість була в доброму стані, мала високий рівень внутрішнього оздоблення. А головне – мала ідеальне місце розташування. Близькість до центру, поруч зелені зони і торгові центри – все це позитивно вплине на вдалу і швидку продажу.


Більше корисних відомостей про те, як відбувається визначення вартості нерухомості, дізнавайтесь за посиланням http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty-kyev-kyevskaya-oblast/ сайту компанії «Хорив».

11.07.2018 Статьи о разном