Запчастини для комбайнів CLAAS в Україні – купуємо якісні комплектуючі

Статьи о разном

Сьогодні досить сухо і тепло, на вулиці літня гарна погода. Вона сприяє якісному дозріванню зернових і бобових культур. Жнива вже незабаром, а техніка ще потребує ремонтних робіт і технічного обслуговування? Тоді Вам просто терміново потрібно купувати запчастини для комбайнів Claas в магазині KhorivAgroTeh. Сьогодні цей інтернет-магазин є кращим в своєму напрямку. Наявність електронного каталогу і швидка відповідь на запит, власний склад і сервіс для ремонту двигунів.


Є велика кількість запасних частин, що не мають свого каталожного номеру. В такому випадку експерти проводять пошуки в каталогах, а також на складі компанії. Якщо деталь не була знайдена, то є ще можливість пошуку «на розборках» комбайнів в Європі. Але для того, щоб можна було знайти і підібрати потрібний Вам елемент, має бути надана вся необхідна інформація в максимально розгорнутій формі: розміри, відмінності і особливості, інше.

Транспортери, планки, елеватори і скребки для комбайнів Клаас


Якщо зайти в каталог http://ru.khorivagroteh.in.ua/ за цим посиланням, то можна переглянути весь «ходовий» асортимент товару магазину ХАТ. Про ремені можна не розповідати, тут все і так зрозуміло. Склад магазину має сотні ременів варіатору, приводу та інші. Всі вони мають відмінний стан.


Можна також знайти і придбати транспортери похилої камери і планки до них. Бувають ситуації, коли комбайн досить старенький і деталі до нього вже не виготовляють. В такому випадку ми зможемо підібрати планки чи транспортер від іншої техніки (Дойц Фар, Джон Дір чи іншої). Всі запчастини комбайнів Клаас мають фірмову упаковку і торгові логотипи.

Запчастини для комбайнів Claas німецьких, французьких і інших європейських виробників


Громадян часто цікавить, де було виготовлено запчастини для комбайнів Claas. Їх виготовляють переважно в Німеччині, Франції, а інколи в Туреччині, Польщі, Італії. Бувають випадки, коли запчастини Клаас замовляють в США. Хоча це буває рідше, аніж постачання із країн Європи, адже це впливає на збільшення вартості за рахунок перевезення через океан.


Комбайни цієї марки часто укомплектовують двигунами мерседес чи перкінс, на які теж потрібні замінні частини: поршні, гільзи, датчики, шестерні, форсунки, прокладки, насоси, балансири та інше. Все це можна придбати в магазині ХоривАгроТех.


12.07.2018 Статьи о разном